Idei évben összevont diákolimpia megrendezésére került sor Bólyban. Megemlékezés, emléktábla avatás történt bólyi születésű ifj. Ripszám Henrikről, aki 1925.-ben meghonosította az általa Svédországból „importált” tájékozódási futást Magyarországon. Az eseményen jelen volt Monspart Sarolta tájfutó Világbajnokunk is!

PVSK futói szép eredményeket értek el mindegyik korosztályos kategóriában:

FIII.1. helyezett: Szuromi Áron, 2. Kovács Sebestyén

FIV: 1. helyezett: Vozár Mátyás, 2. Tóth Lukács

FVI: 1. helyezett: Tóth Péter, 2. Ormándi Lázár

NIII: 3. helyezett: Viniczai Hanga

NIV: 1. helyezett: Kovács Gréta, 2. Vinczai Judit

NV: 3. helyezett: Tóth Eszter

NVI: 2. helyezett: Hamburger Ági

Felnőtt férfi kategóriában is PVSK uralom volt, az első 4. helyezett klubunk versenyzője: Antal Miki, Kazi, Werner Peti, Topán Laci személyében. Szenior kategóriában F45-ben Turcsán Jani robbantotta Svájcban edzett lábait, Rozi felfért mellé a dobogó alacsonyabb fokára. Női szenior kategóriákban Ildike(2.hely) és Zsóka(3.hely) hozta a szokásos biztos dobogót!

Délután váltó verseny zárta a programot, ahol diákolimipián a fiúknál az 1.(kovács Sebestyén, Tóth Eszti, Tóth Peti). és 3. helyezett(Martos Hanga, Husznai Gellért, Vozár Mátyás) is PVSK-s csapat volt, míg a lányoknál(Werner Boróka, Pataki Virág Lara, Gáspár Kata) is elhoztuk az aranyat!

Zöldüljön a zöld sport keretében minden díjazott egy versenyeken újra használható frissítő poharat nyert, környezet tudatosság jegyében.

Versenyt követően emléktábla avatásra és megemlékezésre került sor.