rightitem

Éjszakai Bajnokság 2015 Héreg

Éjszakai Országos Bajnokság

Pénteken késő délután indultunk útnak, egy kisebb csapattal Héregre, az éjszakai OBra. Az utazás egy kicsit hosszú volt, ezért tartottunk egy kis pihenőt, ahol mindenki megmozgathatta kicsit a tagjait, és persze a mosdó felkeresése is fontos volt. Körülbelül este 8-ra oda is értünk a verseny helyszínére. Egy kicsit körbe sétáltunk, megnéztük a befutót ami kordon helyett fáklyákkal volt szegélyezve. Ezután elkezdtünk készülődni, mentek a kérdezősködések, és a megbeszélések, hogy, ki-hogyan viszi az akkumulátorát, segítsünk egymásnak feltenni. A lányok közül többen-közük én is- a futótopunkon vittük, így amikor Mátyás nem tudta hogyan vigye, Luca mondta neki hogy szerezzen egy melltartót ő is. Ezután jó hangulatban telt az átöltözés, ha jól tudom végül nem abban futott . Én 22:05-kor indultam, a mezőnyünk elején. 15-20 perc melegítés után el is rajtoltam. Viszonylag jól ment a pálya, volt egy nagyobb hibám, és 2-3 kicsi, összesen kb. 5-6 percet hagytam benne, és talán egy kicsit lassabban futottam. Egyébként tetszett a verseny, de a terep egy kicsit túl zöld volt szerintem. Ezzel a futással a második helyet sikerült megszereznem.

N18-as pálya

A visszafelé utazás nagyon fárasztó volt, hiszen nagyon későn tudtunk csak elindulni, a hajnali egy órás eredmény hirdetés miatt. Az elején a fiúknál nagy ’bizniszelések’ voltak, hogy kinek milyen kajája van, ki-kivel felez. Aztán mindenki aludt. Habár nem igazán volt kényelmes, senki nem bírt túl sokáig ébren maradni. Reggel fél hatra értünk haza, álmosan, büdösen, és fájó tagokkal (legalábbis én így értem haza).